Kurzové a LIVE sázení

brnak hokej praha

VIDEO: Brňák, Pražák i Rus vědí, proč jet do Ostravy. Na hokej
Mistrovství světa v hokeji nebude jen příležitostí vidět skvělou hru v podání vynikajících hokejistů. Organizátoři připravili také spoustu doprovodné zábavy a v Ostravě jsou připraveni pomoci všem fanouškům, s čím bude třeba. Město zveřejnilo i lehce
- Diskuse
Praha je krásná od 01:30 do 04:00 hod. S lidmi je to už horší. A nejkrásnější je (jak říká Bolek Polívka) ve zpětném zrcátku. Praha měla dlouho mindrák z Vídně, teď má totéž z Ruska.
Nejezdí tramvají a nikam se nehoní. Co by Brňák nikdy ...
Brňáci mají blíž do Vídně než do Prahy a místo lva uctívají draka, i když je to vlastně krokodýl. A jak tvrdí facebookové profily: Brňáci jsou zaprvé lepší než Pražáci a zadruhé jsou nejlepší na světě. Správný Brňák prostě jezdí šalinou a pije Starob
2. Předkolo Generali Česká pojišťovna play ... -
2. Předkolo Generali Česká pojišťovna play off TELH: Mountfield HK - HC Energie Karlovy Vary 3:5
HC Hvězda Praha
Klubový web HC Hvězda Praha. Tisíce hráčů prošlo Hvězdou v její více než 50-leté historii, ale jen hrstce z nich se podařilo uchytit na té nejvyšší úrovni a bavit tak hokejem nejen sebe, ale i své okolí.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si
- Diskuse
Poděkování Děkuji všem za krásné příspěvky. Pokud vše dobře dopadne, příští týden bych již měl mít nového pejska. Pro nick jtach, který zde píše o tom, že místo chovu psů je lepší se oženit a mít děti, jen podotýkám, že obé jsem splnil.
Program - Národní divadlo
Musica non grata– zahajovací koncert SO 2020/2021. 19:00 Státní opera. Musica non grata
- Diskuse
Plzeňská stíhací jízda přinesla první sladké plody. Dva měsíce poté, co západočeští hokejisté přišli o 19 odečtených bodů kvůli špatným registracím hráčů, se dostali zpátky do zóny pro extraligové play-off.
Vtipy o Brňácích - 19 vtipů - i Vtipy - 40269 vtipů
Lední hokej 435; Mezilidské vztahy 642; Mimozemšťané a vesmír 93; Murphyho zákony 9; Muži a ženy 3403; Národy a menšiny 2114; Nechutnosti 40; Obchod a reklama 1124; Počítače 635; Politika 1050; Práce a povolání 854; Různí lidé 488; Sporty, hry a sout
- Diskuse
Ťukání na čelo, taková by byla reakce většiny Brňanů na informaci, že by město mohlo v roce 2016 nebo 2020 spolupořádat Olympijské hry.