Kurzové a LIVE sázení

eintracht frankfurt fortuna düsseldorf highlights

Eintracht Frankfurt - Fortuna Düsseldorf (Německá Bundesliga) 2:1 |
FC Saarbrücken, Bayer Leverkusen, Eintracht Frankfurt, Fanoušci, Fortuna Düsseldorf, Schalke 04 Doba čtení:1 minuta Během čtvrtfinále DFB Pokalu pokračovaly protesty fanoušků proti fotbalovému svazu.
Poháry : Ligy : Žebříčky : Země : Odkazy ...
Dnes je na programu dalších pět utkání německé Bundesligy. Od 18:30 se usaď k zápasu sousedů v tabulce Frankfurtu a Schalke 04. Oba týmy dělí jediný bod, jenže forma mluví jasně. Zatímco Frankfurt za 5 posledních zápasů nasbíral 10 bodů, Schalke ješt

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si
STADION TÝM WWK Arena FC Augsburg Olympiastadion Hertha BSC wohninvest WESERSTADION SV Werder Bremen SIGNAL IDUNA PARK Borussia Dortmund Düsseldorf Arena Fortuna Düsseldorf Commerzbank-Arena Eintracht Frankfurt PreZero Arena TSG 1899 Hoffenheim Rhein
Eintracht spěchá s rozehrávkou rohového kopu, ale následně také rychle o míč přichází. 89 Mijat Gaćinović (Frankfurt) vypálil zpoza vápna, jeho technická střela končí vedle branky, ale domácí mají roh z pravé strany.
Televizní program českých i zahraničních stanic. Oblíbené pořady, seriály a filmy včetně hodnocení v TV programu na dnešek, zítřek a dalších 14 dní.
Datum Kolo Domací Hosté Poločas Výsledek; 05.06.2020: 30: SC Freiburg: Borussia Mönchengladbach: 0 : 0: 1 : 0: 06.06.2020: 30: RB Lipsko: SC Paderborn 07: 0 : 0 ...
Branky Branky (1.pol) Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče; Více než soupeř: 11 (29.73%) 10 (27.03%) 16 (43.24%) 11 (29.73%) 17 (45.95%) 22