Kurzové a LIVE sázení

fotbal cr itálie covid

Více na
Jaký je denní přírůstek nakažených nemocí covid-19 v České republice, jaký je vývoj pozitivních případů v čase a jaký je vývoj počtu podezření na reinfekce, se podívejte níže v grafech.
Covid-19 (též Covid-19;[pozn. 1] z anglického spojení coronavirus disease 2019, což česky znamená koronavirové onemocnění 2019; výslovnost: [kovid devatenáct]; podle ICD-11 označené XN109) je vysoce infekční onemocnění, které je způsobeno...
Itálie zvažuje zavedení povinného předložení negativních testů na nemoc covid-19 pro lidi přijíždějící z Česka. Informaci rakouské tiskové agentury APA dnes potvrdilo ČTK české ministerstvo zahraničí.
Od 1. 6. 2022 ke vstupu do Itálie se nebude vyžadovat EU Certifikát o očkování/uzdravení/test na Covid 19.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si
Na jednoho nově nakaženého Itala připadá zhruba deset infikovaných Čechů, Moravanů a Slezanů.
Evropu drtí třetí vlna covidu evropa láme rekordy počtu infikovaných, vyhlásilo lockdown fotbalové euro přineslo radost, oslavy zvýšily návštěvníky povinnost smyčku kolem neočkovaných utahuje itálie: zatrhne jim restaurace, zábavu sport.
Plánovat letní dovolenou může být v současné době trochu risk. Jednotlivé státy Evropské unie si totiž nastavují vlastní pravidla platnosti covid pasů, některé dokonce omezují platnost dvou dávek na šest měsíců.
Na jednoho nově nakaženého Itala připadá zhruba deset infikovaných Čechů, Moravanů a Slezanů.
Češi, kteří budou cestovat do Itálie, budou muset předložit negativní test na nemoc covid-19 starý maximálně 72 hodin. Informovalo o tom ministerstvo zahraničí. Zároveň upozornilo na to, že ještě není jasné, odkdy začne Itálie předkládání...