Kurzové a LIVE sázení

fotbal itálie rudé moře

Rudé moře - Egypt

Egypt se doporučuje jako ideální místo pro potápění, obzvlášť pro ty, kteří touží místo potápění ve studené vodě Severního nebo Baltské moře po teplu. Rudé moře nabízí podmořský svět, který může klidně konkurovat akváriu s okrasnými rybami...

teren fotbal riviera

Prozkoumejte Skotsko druhým největším národem Spojeného království. Má pozemní hranici 96km Anglie na jih a je od Severního Irska oddělen severním kanálem Irského moře. Hlavní město je Edinburgh a největší město je Glasgow.. Skotsko je...

Egypt Rudé moře - Egypt informace

Rudé moře je klenot Egyptů. Nachází se mezi Arabským poloostrovem a Afrikou. Plocha Rudého moře je 438 000 km² a průměrná hloubka 490 metrů.

Objevte život v Rudém moři | Blog

Díky velkému množství korálových útesů je Rudé moře oblíbeným místem pro potápění a šnorchlování, navíc v korálech nachází domov více než 1 200 různých druhů ryb, z nichž některé se nevyskytují nikde jinde na světě.

Pobyty u Rudého moře v Izraeli a Jordánsku | Cestovní kancelář...

Na letišti Ramon budou k dispozici mikrobusy " shuttle", které budou cestující vozit do Eilatských hotelů. Let trvá cca 4 hodiny, transfer cca 30 minut.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Potápění v Rudém moři | New

Využijte zájezdy do Egypta a vyzkoušejte exkluzivní potápění v Rudém moři.

Rudé moře, Egypt - Život a místa k potápění - Potápění Hurghada...

Články a informace o Rudém moři, jeho životě a místech, na kterých se můžete potápět. Rudé moře vzniklo jako brázda v zemské kůře, kterou zalilo moře. Atlas ryb, Atlas dalších živočichů, Život Rudého moře, Rady pro potápěče, Místa k...

Rudé moře, Izrael 2022 |

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

Rudé moře a potápění za rybami i vraky

Milujete potápění? Pak vás potěší, že i relativně blízké Rudé moře se může chlubit mnoha zajímavostmi. Tipy na skvělá místa a na co se tam můžete těšit.

Rudé moře | Egypt |

Rudé moře je klenot Egypta, za kterým se vypravují potápěči z celého světa. Rudé moře je totiž v mnoha ohledech velice výjimečné - víte proč?