Kurzové a LIVE sázení

fotbal on line baník i bez baroše v teplicích vede trefil

Ta sice zvítězila v prvních čtyřech zápasech jarní části sezony, ale další dva ztratila. Tím druhým byl právě duel v Ostravě. Baník triumfoval 3:1 i díky brance Milana Baroše, který zápas po nevybíravém zákroku jihlavského Buchty nedohrál. Další boj
Baník otočil až v poslední dvacetiminutovce 25. září 2004 Ostrava Dvakrát během tohoto týdne si ostravští fotbalisté zajistili plný bodový zisk v úplném závěru...
Fotbalisté Sparty ve 20. kole první ligy remizovali bez branek v Ostravě a přezimují na čtvrtém místě tabulky. Souboji tradičních rivalů před necelými čtrnácti tisíci diváky chyběly vyložené příležitosti, tu největší hostujícímu Adamu Hložkovi zmařil
FC Baník Ostrava Baník vstupuje do utkání z lepší výchozí pozice v tabulce FORTUNA:LIGY, kde je aktuálně na čtvrtém místě, přičemž na svého dnešního soupeře disponuje náskokem čtyř bodů, ačkoliv ještě během zimní přestávky to byla Sparta, která na to
Fotbal Mladá Boleslav - Slavia 0:1, po dvaceti minutách otevírá skóre Ševčík Sledujeme online 26. května 2020, aktualizováno 20:23

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si
- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.
Sparta si v pohodovém tempu smlsla na Teplicích, dvakrát skóroval Kozák. Po nedělní kanonádě v Karviné si fotbalová Sparta připsala další jednoznačné vítězství. V rámci 27. ligového kola přejela na Letné mátožné Teplice 3:0 a posunula se na páté míst
Duel v Teplicích byl kvùli nezpùsobilému terénu odlo en. „V Opavì jsme na podzim remizovali, ale urèitì jsme mìli na to, abychom tam zvítìzili. Proto doma chceme jednoznaènì uhrát tøi body, chceme navázat na dobrı šestibodovı rozjezd jara,“ uvedl Pav
Baník přišel po 15 minutách hry o kapitána a střelce Milana Baroše, který dostal červenou kartu. Přesto vede díky dvěma gólům Filla v poločase 2:1, za hosty se trefil Stoch. 46
Teplice - Fotbalisté Plzně jsou už velmi blízko prvoligového titulu a k prvenství jim stačí uhrát z posledních dvou zápasů dva body. Ve 28. kole vyhráli v Teplicích 1:0 díky brance Koláře z 10. minuty, a i když se v poslední půlhodině dostali pod tla