Kurzové a LIVE sázení

fotbal union

| fotbal

1. FC Union Berlín (14. místo, 9 – 4 – 16, skóre 34:52, 31 bodů) Nováček soutěže se zatím drží mimo sestupové pozice, což je hlavní cíl tohoto celku. Také Unonu se ale momentálně vůbec nedaří.

Reprezentace muži XV | Česká rugbyová unie - ČSRU

Trenérské duo Němeček - Pala nasazuje šest nových hráčů do utkání s Lucemburskem.Tři nový hráči jsou v základní sestavě v útoku, z toho dva byli náhradníky s Maďarskem. Roj nastupuje beze změn.

TV program - fotbal v TV, fotbalové přenosy

TV program na - fotbal v TV - přináší seznam fotbalových přenosů. Fotbal na Galaxie sport, ČT4 sport, ČT2, Sport1, Eurosport, DSF, Prima, Eurosport 2.

Úvod | SK Slavia Jesenice z.s.

Sledujte nás! SK Slavia Jesenice se uchází o přízeň fanoušků nejen na fotbalovém hřišti, ale také na poli sociálních sítí. Středočeský klub chce jít s dobou a řadí se mezi týmy, které svým fanouškům nabízí kvalitní informace a…

Skunionvrsovice

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

FK Hořovicko

Chcete dostávat nejaktuálnější informace o dění na hřišti i mimo něj? Nejžhavější novinky, fotky a videa ze zákulisí přímo od hráčů a realizačního týmu.

Union Sparta Plzeň

Union B : Zápasy v příštím týdnu (8.6.2020 - 14.6.2020) tým datum den domácí ...

TJ Union Děčín

TJ Union Děčín není jen fotbal, ale také házená a kuželky. Od roku 2018 probíhá příprava mladší přípravky (6-8 let) společně pro fotbal a házenou formou tréninků zaměřených na všeobecný rozvoj. Nabízíme nejmodernější tréninkové pomůcky, trenéry s lic

Fotbal - Uniepedie - Unionpedia

Fotbal na letních olympijských hrách byl pro muže na programu všech letních olympijských her kromě let 1896 a 1932. ... (UEFA, francouzsky: Union Européenne de Football Association) je hlavní řídící organizací evropského fotbalu, futsalu a plážového