Kurzové a LIVE sázení

hokej radiožurnál

Michal Vápenka: Parahokej není hokej, ale ragby na ledě
Mix Play all Mix -Český rozhlas Radiožurnál YouTube Jaroslav Dušek 2. díl: Tato doba nám vyjeví, kdo je kdo - Duration: 39:57. Svobodné universum 135,764 views
Řídit stát jako firmu, aneb komunistická praxe premiéra ...
Radiožurnál ukázal v analýze výdajů na reklamu, že státní firmy milují premiérovu Mafru a nepřekvapivě věří, že je nejlepším reklamním prostorem. Asi proto, že ji „čte“ premiér.
Frekvence 1 ON-AIR
Přehrávač Frekvence 1. Poslouchej Frekvenci 1 přes internet :-)
Hokej | Sport | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Od poslední československé zlaté medaile na mistrovství světa v ledním hokeji uplynulo 35 let. Na pražský turnaj a památné oslavy pro Radiožurnál zavzpomínalo několik hráčů tehdejšího výběru.
TV Tipsport online - Liga Online
TV Tipsport– Sportovní online přenosy živě a zdarma . Sledujte přenosy na TV Tipsport live streamu dostupné stovky sportovních přenosů zdama, je jen na Vás jaký si vyberete.TV Tipsport je jedinečná online sportovní televize s bohatým programem přímýc

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si
Biatlon bez diváků, fotbal a hokej nikoliv. Mně to ...
Český reprezentant Michal Krčmář dokonce v rozhovoru pro Radiožurnál prohlásil: „V tuto chvíli Světový pohár, v uvozovkách, postrádá smysl. Tohle rozhodnutí je to nejhorší možné. Když už, tak se to mělo zrušit úplně.“ (viz odkaz zde)
Český rozhlas Plzeň
Online vysílání a vše o programu. Aktuální zprávy, tipy na výlety, recepty, užitečné rady, příběhy a rozhovory se zajímavými hosty.
Rudí komisaři - Blog
Prezidenta Zemana velmi rozhněvalo rozhodnutí soudu o tom, že jeho kůň v premiérském křesle porušuje co se dá, a mnohdy i něco víc. Ústy svého mluvčího Ovčáčka spílal soudcům za to, že rozhodují podle práva a ne vůle proletariátu.
Slavia - Sparta Praha |ŽIVĚ |26.5.2019 15:00 |
Zde můžete sledovat fotbalové utkání Sparta Praha živě . 26.5. 15:00. Slavia Praha – Sparta Praha ŽIVĚ . Sparťané se chystají napravovat svoji nejhorší sezónu od rozdělení Československa.
Český rozhlas Radiožurnál
SOUTĚŽ: Radiožurnál vás vezme na film Bourák. Podívejte se, kdy soutěžíme. Od středy do pátku budeme ve vysílání Ranního Radiožurnálu soutěžit o vstupenky na předpremiéru české černé komedie Bourák s Ivanem Trojanem v hlavní roli.