Kurzové a LIVE sázení

jackpot obyvatel nakažených itálie

Počet případů nákazy koronavirem rychle roste. Největší nárůst zaznamenávají tři státy - Spojené státy, Itálie a Španělsko. Od rána v USA přibylo téměř sedm a půl tisíce nakažených.
Na počet obyvatel je Česká republika co do počtu nových nakažených na milion obyvatel za týden nejhorší na světě. Na kontě má denní průměr přes 965 odhalených případů onemocnění covidem-19.
Itálie dnes oznámila dalších 297 úmrtí v souvislosti s nemocí covid-19 a 24.036 nově nakažených koronavirem. Země se zhruba 60 miliony obyvateli tím překonala hranici tří milionů potvrzených případů od loňského února, kdy se koronavirus...
Výhra ve fotbalovém šampionátu Euro 2020 dostala do ulic tisíce Italů. Spanilá jízda vítězných italských fotbalistů přispěla k výraznému zhoršení pandemické situace v zemi. Jenom Řím hlásil v úterý 557 nových případů covidu-19.
Velká Británie, Francie, Itálie. Tyto tři země oznámily, že s datem 28. prosince překonaly maximální čísla ve svých koronavirových statistikách. Strmý růst počtu nakažených hlásí i další země.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si
Praha - Zastavení leteckého provozu mezi Evropou a Spojenými státy se negativně dotkne několika tisíců Čechů, kteří plánovali do zámoří vycestovat. U tuzemských leteckých společností naopak zatím bude vliv omezení malý, velké ztráty...
Počet obětí koronaviru v Itálii za den vzrostl o rekordních 919 na 9134. Je to nejvyšší denní nárůst úmrtí na nemoc Covid-19 v Itálii od vypuknutí epidemie v zemi před více než měsícem.
Dočasné články v rubrice Aktuality jsou generovány na základě platné licence. Jde o úvodní část obsahu vybraných zpravodajských serverů. Jde o úvodní část obsahu vybraných zpravodajských serverů.
Výrazně lépe než Česko je na tom Polsko nebo Maďarsko. Nejhůře dopadlo Lucembursko, Španělsko a Itálie.
Celkově 79 lidí už v Itálii podlehlo onemocnění Covid-19. Stoupl i počet nakažených, oproti pondělním 2036 dnes země eviduje 2502 případů nákazy. První španělská oběť měla podle deníku El País zemřít již 13.