Kurzové a LIVE sázení

mistrovství světa v ženském hokeji do 18let

Pravidla para hokeje |Český hokej

Po závěrečném turnaji EHT zveřejnil trenér Miloš Říha nominaci na mistrovství světa (05.05.) Hokejistou sezony opět zvolen Milan Gulaš (05.05.) Tipsport extraliga: změny v určení gólů a asistencí, 30.

Mistrovství světa hokejistů do 18 let - soupiska

Do Vánoc jsme v zisku, říká šéf Zonky. Firmě pomáhá přesun lidí na internet; Biden v sexuálním skandálu. Demokraté i tisk mlčeli k tomu, za co jiné ničili; Pět krvavých dní. Při Pražském povstání zemřelo mnohem více lidí; Splutí Vltavy od Vyšáku až d

Mistrovství světa žen – Fotbal – ČT sport – Česká televize

Druhý semifinálový duel na mistrovství světa žen mezi Nizozemskem a Švédskem dospěl po bezbrankové základní hrací době až do prodloužení. V něm stačila Nizozemkám k postupu do souboje o zlato proti Američankám jediná povedená střela, o kterou se post

Články o národních týmech | Český hokej

Oba semifinálové duely mistrovství světa hráčů do 18 let dotáhli k výhře papíroví outsideři! V prvním duelu Rusko porazilo do té doby patrně nejžhavější kandidáty na zlato Spojené státy, v tom druhém udělali domácím příznivcům obrovskou radost Švédov

Volejbalisté Perušič, Schweiner začali dobře, na MS ...

Ondřej Perušič a David Schweiner vstoupili do mistrovství světa v plážovém volejbalu úspěšně. Belgický pár Dries Koekelkoren a Tom van Walle ve skupině D v Hamburku zdolali 21:18, 21:11. V dalších dnech české reprezentanty čekají zápasy se soupeři z

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Česko - Kanada 5:0, Inline hokejisté získali na MS bronz ...

Čeští inline hokejisté porazili v sobotním utkání o 3. místo na mistrovství světa organizace FIRS v čínském Nankingu Kanadu vysoko 5:0 a získali potřinácté za sebou medaili. Šampióni z minulých dvou světových šampionátů od roku 2005 vybojovali pět zl

Oštěpař Vadlejch na mistrovství Evropy družstev poprvé v ...

Body do týmového pořadí se dnes rozdělovaly ještě v ženském disku. Česká reprezentantka Eliška Staňková hodila rovných 54 metrů, což je o bezmála pět metrů méně než její letošní maximum, a skončila devátá. Z rozběhů hladkých i překážkových disciplín

Historie aúspěchy para hokeje | Český hokej

Přelom znamenala pro reprezentaci sezóna 2007/2008. Nejprve vybojovala v listopadu stříbrné medaile na mistrovství Evropy v Itálii a následně v dubnu postoupila díky druhému místu na mistrovství světa „B“ v USA do elitní skupiny šampionátu, který o r

Sport– Deník N

V Kanadě se v polovině února koná mistrovství světa v rybníkovém hokeji. Do vesnice Plaster Rock se chystá i český ženský tým Prague Ice Ladies. „V dětství jsem dělala balet,…

SUI 2:3 FIN |Švýcarsko - Finsko (Mistrovství světa žen do ...

Mistrovství světa žen do 18 let. Erste Bank Eishockey Liga. Chance Liga. Extraliga st. dorostu. KHL. Extraliga ml. dorostu. 1. liga (SR) Česká para hokejová liga. ... Leemanová zastavila protihráčku jen nedovoleným zásahem tělem, což je faul, který s