Kurzové a LIVE sázení

penál trénink fotbal

Brno vyhrálo penaltou z devadesáté -

Až proměněný pokutový kop kapitána týmu Miroslava Kadlece zajistila fotbalistům Brna vítězství nad Teplicemi 2:1. Brňané měli po celý úvodní poločas převahu a tlak vyjádřili v 17. minutě brankou Libora Doška. Po změně stran se karta obrátila a teplic

Vítáme vás na

Vítáme vás na Tipy a rady pro rodiče 2 - Hydratace:speciální faktory u dětí ...

Video odvolalo penaltu a Boleslav neporazila Duklu, která ...

Hráči Mladé Boleslavi v předehrávce 15. kola první ligy doma remizovali s Duklou Praha bez branek. Středočeši tak protáhli domácí neporazitelnost v lize na šest utkání, ale z posledních šesti ligových duelů vyhráli jediný. Dukla zase teprve podruhé v

Batohy | Oficiální obchod adidas

Sportovní batohy adidas využijete ve volném čase, při tréninku a mnoha dalších sportovních aktivitách. Sbalíte do nic vše potřebné. Kupujte na webu adidas!

Tomas Vranek | Facebook

Tomas Vranek is on Facebook. Join Facebook to connect with Tomas Vranek and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the...

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Fotbalové vybavení a potřeby |

E-shop: +420 725 743 811 Prodejna: +420 720 996 371 Sportfotbal s.r.o. Voroněžská 28, Praha 10 Vršovice 101 00 Č. účtu: 272830825 / 0300

Dámské Boty, Oblečení a Doplňky. Nike CZ

Nakupuj v obchodě Nike dámské boty, oblečení a sportovní potřeby. Prohlédni si trička, podprsenky, kraťasy, kalhoty, šaty, tašky a další sportovní a módní kousky.

Teplice měly v zápase s Olomoucí kopat penaltu -

Hráči Teplic měli v sobotním zápase 21. kola první ligy s Olomoucí (1:3) kopat penaltu. Podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR při souboji Václava Jemelky s domácím Jakubem Marešem udělal chybu hlavní sudí Zbyněk Proske ve spolupráci s asisten

Vtipná fotbalová výzva! Zvládnete staronové penaltové ...

Dizzy challange, moták, dvacet koleček štěstí nebo opilec, to jsou názvy pro novou zábavu převážně fotbalových hráčů. Někteří z vás to jistě znají, další si mohou jednoduše zpestřit trénink a parádně se pobavit.

Dočkal zahodil jedinou penaltu jako bažant, na Panenkův ...

Dal gól Holanďanům, Turkům i Kazachům. Se třemi trefami je Bořek Dočkal nejlepším střelcem fotbalové reprezentace v kvalifikaci ME 2016. Gólový příspěvek se od letenského záložníka očekává i v dnešním duelu s Lotyšskem. „Neřekl bych, že jsem si na se