Kurzové a LIVE sázení

ps3 tenisté

Top Spin 3– tenis, který vám nafackuje –

Bohužel vzhledem k aktuálním posunům na žebříčku a hlavně nedávnému Wimbledonu zamrzí zejména absence Rafaela Nadala (jde o PS3 exkluzivní postavu) nebo obou sester Williamsových (naopak Justine Henin, která již kariéru ukončila, ve hře paradoxně nec

Rehoc Liga

Dne osmnáctého, měsíce jedenáctého, léta Páně 2012, v době kdy naši tenisté bojují o vítězství v Davis cupu, došlo k rošádě uvnitř klanu. Naše řady opustil Tommy a Zdene. Oběma jim přejeme hodně štěstí v herním i osobním životě.

Wii Play (Game Only) - Wii

Wii Play (Game Only) - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Virtua Tennis 2009 - srovnávací recenze |

Verdikt: Na PS3 (a v podstatě i na Xbox360 a PC) naprosto zbytečný díl, který ještě více zjednodušuje již tak arkádový styl z trojky. Na Wii se díky zapracování WiiMotionPlus bavíte o trochu lépe, ale na tenis z Wii Sports nebo na Grand Slam Tennis t

Wii Play (Game Only) - Wii

Wii Play (Game Only) - Wii - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Počasí štrbské pleso - štrbské pleso, sk sobota 13

Počasí štrbské pleso Štrbské Pleso Najkrajší pohľad na Vysoké Tatr . Štrbské Pleso Ten najkrajší pohľad na Slovensku nájdete vo Vysokých Tatrách.

Everybody's Tennis | PS2 Hry | PlayStation

Tenis je jedním z nejvíce vzrušujících sportů a nyní je tu pro každého! Everybody's Tennis je zábavná a dostupná sportovní hra, kterou se velmi snadno naučíš ovládat, ale mnohem těžší bude pustit ji z ruky.

Everybody's Tennis - tenis pro každého -

Sice tu může participovat čtveřice hráčů u jedné TV (s MultiTapem), ale i když se nesejdete, mohou volné posty obsadit počítačem ovládání tenisté, takže si nakonec také přijdete na své. Samozřejmě velká škoda, že tu není online, to patrně až s eventu

Virtua Tennis 4 download -

V současné době probíhá druhý grandslamový turnaj tohoto roku, kde se nám představí ti nejlepší tenisté a tenistky světa. Pokud máte chuť si s nimi zahrát, šanci máte. Tedy alespoň v té virtuální podobě a to ve hře, jejíž název je Virtua Tennis 4.

Hry na ps4 |

1 152 produktů v kategorii Hry na ps4. Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů!